Pro tento seminář nebyl pro následující období zatím vypsán žádný termín, ale můžeme jej uspořádat přímo ve vaší firmě, pouze pro vaše pracovníky a na místě, které si určíte. Optimální je to už pro skupinku 8 - 15 pracovníků. Vyžádejte si Seminář na míru”" nebo zatelefonujte na číslo 585 227 076 a my vám do 48 hodin připravíme nezávazný návrh s podrobným programem.

Bitcoin bezpečně a bez rizika: Jak nakoupit, uchovat a investovat do Bitcoinu a dalších kryptoměn

Na objednávku
  • Bitcoin bezpečně a bez rizika: Jak nakoupit, uchovat a investovat do Bitcoinu a dalších kryptoměn
Jak vám tento seminář pomůže v praxi...

Asi jste o tom už v novinách a televizi slyšeli:

Lidé, kteří se zajímají o nové technologické trendy, kupují tzv. "bitcoiny".

Kdo si koupil bitcoin, vydělal jen za poslední rok téměř desetinásobek.

(Tenkrát stál $ 574, cca 12 700 Kč, dnes má hodnotu $ 5 211, cca 114 000 Kč.

A jeho hodnota stále roste.


*** Doplnění: 4.11.2017 byla hodnota jednoho bitcoinu 7351 USD, tj. 162 525 Kč. 14.11. byla cena 6541 USD, tj.142 950 Kč.

Zatímco dříve měl bitcoin nejistotu budoucnost, dnes je legálním platebním prostředkem v Německu, USA, Japonsku, Velké Británii a desítkách dalších zemí. Po celém světě (včetně ČR) každý den přibývají místa, kde s ním můžete běžně platit a nakupovat. A možná to tedy napadlo i vás:

Měl bych ty bitcoiny taky koupit?

Jak to vlastně funguje? Je to jen spekulativní bublina? Nebo je to nástup nové platební technologie, která je zatím veřejností nepochopená (stejně jako internet v roce 1995) a největší rozvoj teprve nastane? (A z bitcoinu se stane nové "zlato", do kterého se kvůli jeho omezenému množství přesunou úspory, aby si uchovaly hodnotu?)

Vyplatí se investovat do bitcoinu?
Anebo do jiných "kryptoměn"?
Jak se nenechat okrást?
Dává smysl bitcoin zavést do svého podnikání?

Čím dál více lidí bitcoin používá. Čím dál více lidí ho zná. Čím dál více lidí jej kupuje (a používá ho placení).

A abyste nezůstali bez informací, zatímco ostatní se na této vlně vezou, odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte na speciálním celodenním semináři "Bitcoin bezpečně a bez rizika: Jak nakoupit, uchovat a investovat do Bitcoinu a dalších kryptoměn".

Pod vedením autora první české knihy o bitcoinu, kryptoměnách a experta na kryptoměny se na semináři dozvíte:

Co je bitcoin a další kryptoměny a proč mění svět

- Jak vznikají peníze (a jak může proto vzniknout nová internetová měna)
- Jak bitcoin reaguje na současný peněžní systém (a v čem jsou jeho (ne)výhody)
- Co je bitcoin, kdo jej vymyslel a jak se vyvíjel
- Proč vznikají další kryptoměny a v čem se od bitcoinu liší (a proč je to důležité)

Jak kryptoměny koupit, uschovat a prakticky používat

- Kde a jak bitcoin a kryptoměn koupit a kam je uložit
- Jak si založit peněženku na bitcoin a ostatní kryptoměny
- Jak kryptoměny ochránit před ztrátou, hacknutím či krádeží
- Jak a kde kryptoměn používat a platit jimi (nebo je přijímat)
- Jak vydělávat na jejich obchodování na speciálních burzách
- Jak je "těžit" (tj. získat další provozováním výkonného počítače)

Jaká jsou příležitosti a rizika nákupu a držení kryptoměn

- Jak se (ne)bude budoucnost kryptoměn vyvíjet a co je čeká
- Kde jsou kryptoměn legální a kde ne
- Jak regulují kryptoměny ve světě
- Jak regulují kryptoměny u nás (a jak se daní)
- Jaká jsou další ekonomická a technologická rizika
- Jak rozpoznat podvodné projekty
- Jak se kryptoměny používají na ilegálních tržištích
- Co vše může technologie blockchainu změnit

Pro koho je seminář určen

Tento seminář je určen zejména zájemcům o využití kryptoměn v osobním životě a v podnikání. Seminář je vhodný pro každého, kdo má chuť poznat moderní inovace a zároveň chce mít jistotu, že nenaletí podvodu nebo si nenechá drahé kryptoměny ukrást. Pro absolvování semináře nepotřebujete žádné speciální technologické či ekonomické znalosti. Seminář je vhodný jak pro zájemce, kteří si chtějí kryptoměny pouze vyzkoušet, tak pro ty, kdo by rádi disponovali většími objemy, ať již kvůli investici nebo jako platební prostředek ve vlastním podnikání.

Praktický seminář, po kterém můžete ihned začít

V úvodu semináře se podíváme na to, jak bitcoin a kryptoměn vznikly a fungují. Většinu dne ale zaměříme na to, abyste mohli tuto technologickou (a finanční) novinku sami používat: Nakupovat. Prodávat. Investovat. Obchodovat. Uschovávat. Těžit. A zabezpečit.

Seminář bude interaktivní: V jeho průběhu se můžete ptát na cokoliv, co vám bude nejasné. Nevyžaduje žádné předchozí vzdělání či "ajťácké" dovednosti. A na jeho konci budete přesně vědět, zda do bitcoinu a kryptoměn investovat... a pokud ano, jak to udělat tak, aby to bylo bezpečné.

Proč se na ten seminář přihlásit

Bitcoin a kryptoměny jsou novinkou, kterou chápe a využívá zatím jen zlomek populace. Čím víc lidí se s ní ale seznamuje, tím víc roste její hodnota. A řada expertů předvídá, že technologie, na které je bitcoin postaven (tzv. blockchain), změní fungování celého bankovnictví a vlastně i obchodu: Umožní přesnou identifikaci. Zaručí splnění smluv. Umožní podmíněné kontrakty. Zajistí sledování pohybu zboží. Zpřehlední využití hudby a autorských práv. A mnoho dalších.

Některé obory a služby kvůli tomu zaniknou. Jiné vzniknou. A každý, kdo neukládá peníze pouze do slamníku, by tedy měl bitcoinu, kryptoměnám a blockchainu porozumět. Tak, aby pochopil, jak fungují. Co (ne)mohou změnit. A tak, aby se sám mohl rozhodnout, zda má tento směr smysl i pro něj.

Na semináři neuslyšíte chamtivostí zaslepené "investujte do bitcoinů, určitě na tom vyděláte". Neuslyšíte zde ani "držte se od bitcoinů zpět, je to bublina, prodělali byste na tom". Protože ale kolem bitcoinů a kryptoměn přežívají mýty, na tomto semináři se dozvíte vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mohli tuto novinku informovaně vyhodnotit. A pokud se rozhodnete tímto směrem investovat, dozvíte se, jak to udělat bezpečně. Bez chyb. A na co si přitom dát pozor.

Za rok či dva mohou být bitcoin a ostatní kryptoměny na několikanásobku dnešní hodnoty. Nebo mohou spadnout na zlomek dnešních částek. Za pět let může technologie blockchainu změnit systém přenosu informací a obchodování. A za deset let může být bitcoin běžný stejně, jako je dnes běžné posílání emailu.

Na tomto semináři se tedy podíváme do budoucnosti. Tak, abyste těmto novinkám porozuměli. A tak, abyste si za rok či dva neříkali: "Proč já si o tom tenkrát nezjistil víc...?"