Pro tento seminář nebyl pro následující období zatím vypsán žádný termín, ale můžeme jej uspořádat přímo ve vaší firmě, pouze pro vaše pracovníky a na místě, které si určíte. Optimální je to už pro skupinku 8 - 15 pracovníků. Vyžádejte si Seminář na míru”" nebo zatelefonujte na číslo 585 227 076 a my vám do 48 hodin připravíme nezávazný návrh s podrobným programem.

Víc si pamatovat, rychleji uvažovat, lépe rozhodovat: Jak aktivovat 80 % své nevyužité mozkové kapacity

Na objednávku
  • Víc si pamatovat, rychleji uvažovat, lépe rozhodovat: Jak aktivovat 80 % své nevyužité mozkové kapacity
Jak vám tento seminář pomůže v praxi...

Vás si pamatuju.

Ale nevím, jak se jmenujete... :-(

Jestli se to stalo i vám, nejste sami.

Horší situace ale nastane, když vás třeba v práci obviní z toho, že "jste se na tom domluvili" a vy to neudělali. Vymýšlí si? Pamatují si to špatně oni? Nebo vy?

A nejvíc naštve, když se máme vyjádřit, rozhodnout, obhájit, prosadit... a ty správné a úderné argumenty, kterými bychom všechny přesvědčili, nás napadnou až později

... když je po všem.

Zažíváme to všichni... ale někteří umí z toho svého mozku a paměti vymáčknout víc:

80 % naší mozkové kapacity je totiž v běžném provozu nevyužité.

A protože vědí, jak ty nevyužité buňky líp aktivovat, najednou jim hlava začne na požádání sázet jména, čísla, úryvky z konverzací nebo krásně ostré "filmy" z minulosti spolehlivě a vždy krásně ostré.

(Jako když se venku zvedne opar a vidíte jasně na kilometry daleko.)

Postupy ke zlepšení paměti, uvažování a rozhodování přitom nespočívají v nějakém memorování nebo dřině.

Celý postup je postaven spíš na pochopení toho, jak naše mysl a mozek vlastně fungují. Jak ukládají informace (a jak je třídí na důležité a nedůležité). A jak mu vědomě zadat, co si pamatovat má, co ne... a kdykoliv vytáhnout z paměti cokoliv, co potřebujete.

Podrobně se na to podíváme na speciálním semináři "Víc si pamatovat, rychleji uvažovat, lépe rozhodovat: Jak aktivovat 80 % své nevyužité mozkové kapacity".

Ten můžete absolvovat v termínech uvedených nahoře... nebo jej připravíme jen pro vás a vaše kolegy (ideálně pro 8-10 osob) přímo ve vaší firmě.

Na semináři se tak dozvíte:

- jak využívat kapacitu svého mozku naplno
- jak udržet svou mysl, mozek i tělo trvale v kondici (aniž by to byla dřina)
- jak se učit a zapamatovat si co potřebuji (využijeme tzv. "posilovnu paměti")

Naučíte se, jak efektivně pracovat se svým mozkem a myšlením (a využít jejich dosud nevyužitou kapacitu k učení, zapamatování a udržení sebe sama v kondici).

Přesvědčíte se, že už teď máte skvělou paměť, jen jí nevyužíváte naplno... a naučíte se s ní pracovat a jít na řešení „chytře“.

Nacvičíte si účinné a praktické techniky soustředění se pro všední den (a vyzkoušíte si, jak funguje zostřené a soustředěného vnímání, budete vědět, jak si pamatovat to, co si pamatovat potřebujete a jak rozvíjet svou intuici a vnímavost.

A výsledkem bude mimo jiné, že:

  • už nezapomenete žádné jméno
  • budete si pamatovat každé číslo
  • pochopíte, jak může být při zapojení obou polovin mozku 1+1=3 (zlepšíte svou kreativitu)
  • vyzkoušíte asociace a analogramy
  • zjistíte, jak myšlenky správně uložit, aby se nám rychle vybavily
  • využijete tzv. myšlení v kategoriích
  • poznáte a naučíte se techniku loci a myšlenkové mapy
  • uvědomíte si, jak rozvíjet svou vnímavost
  • naučíte se správně využít intuici a jak ji podporovat a rozvíjet

Jak hodnotili absolventi ostatní semináře této lektorky

"Informace byly podány výbornou formou, skvělá lektorka. Možnost zapojení do rozhovoru, spousta příkladů na dané téma přímo z praxe. Malý počet lidí na semináři." Pavlína Petrovičová

"Praktické příklady, komunikace ve skupině, výměna názorů, typologie." Zuzana Sobolová

Objednejte si tento seminář pouze pro vaše pracovníky

Pokud chcete v této oblasti zdokonalit více pracovníků najednou, tento seminář (nebo jemu podobný) můžeme uspořádat i v termínu a místě, které si určíte sami a pouze pro vaše pracovníky. (K dosažení efektivního přínosu stačí pro realizaci semináře již skupina 8 - 12 účastníků.) Zatelefonujte na 585 227 076 nebo napište na namiru@cvc.cz a my pro vaše pracovníky připravíme nezávazný návrh vzdělávacího programu "na míru".