O nás

Kdo je České vzdělávací centrum


Protože společností a agentur, které v oblasti vzdělávání v České republice působí, je mnoho, jistě si budete v nabídce vzdělávacích a tréninkových programů vybírat.

Zde je několik důvodů, proč při vzdělávání Vašich pracovníků spolupracovat právě s Českým vzdělávacím centrem:

  • Semináře Českého vzdělávacího centra absolvovali v uplynulých letech manažeři a pracovníci cca 7.000 firem, institucí a úřadů. Protože velká většina z nich přichází na základě doporučení kolegů, kteří podobný seminář již absolvovali, věříme, že toto číslo je zárukou profesionální úrovně a kvality našich služeb. Přečtěte si jejich názory.

  • Výběr lektorů, kteří semináře vedou, je záležitostí, která někdy trvá i několik měsíců. Při výběru se přihlíží nejen k odborným znalostem, které jsou u každého z našich lektorů samozřejmostí, ale také k publikační, poradenské a trenérské činnosti. Mezi lektory Českého vzdělávacího centra tak najdete odborníky, jejichž publikace znáte z renomovaných nakladatelství manažerské literatury, odborníky, kteří strávili velkou část svého života v USA, Kanadě, Austrálii, Německu a dalších zemích světa a zkušené lektory, jejichž tréninková praxe se počítá na tisíce odpřednášených hodin.

  • České vzdělávací centrum je signatářem Etického kodexu Asociace institucí vzdělávání dospělých.

  • České vzdělávací centrum je registrovaným konzultantem v oboru vzdělávání se specializací na manažerské vzdělávání u Světové banky (The World Bank) ve Washingtonu (reg. č. 1709).

logo.png